⚠️ Vážení zákazníci. Odesíláme pouze tehdy, pokud denní teplota nepřekročí 25 °C , aby čokoláda dorazila v pořádku. I když používáme chladicí prvky, může být v horkých dnech doručení dočasně pozdrženo. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 976 hodnocení
5
953x
4
10x
3
5x
2
1x
1
7x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

PH Avatar autora Petr Horák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.2.2023
Všechno v pořádku.
NP Avatar autora Nataša Simona Peloušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.2.2023
Naprostá spokojenost,
KT Avatar autora Kristýna Tonarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.2.2023
IP Avatar autora Ivana Pekařová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.2.2023
Vše v pořádku.
JD Avatar autora Jana Dubecká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.2.2023
Ano
RS Avatar autora Radim Sikora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.2.2023
Nadmíru spokojen ????
JH Avatar autora Jana Horvátiková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.2.2023
Veľmi chutné,rýchle dodanie
RB Avatar autora Richard Bačevac Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.2.2023
Velice spokojeni. Vynikající pralinky a rychlost dodávky . Pokud se jedná o chráněnou dílnu, jsem rád,že mohu podpořit nákupem.
PS Avatar autora Petra Sudíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.2.2023
????
MT Avatar autora Marta Tichá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.2.2023
Avatar autora Květiny Šváb Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.2.2023
???????????? rychlé dodání , supr komunikace
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.2.2023
+ výborná komunikácia

rýchle dodanie, výborná komunikácia, úžasná chuť praliniek :-)
AB Avatar autora Alena Blahová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.2.2023
JD Avatar autora Jakub Douša Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.2.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.2.2023
Nám ty jejich čokolády prostě chutnají. :)
ES Avatar autora Eva Solnařová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.2.2023
Velká spokojenost!!!! Rada zde nakupuji, vždy jsem spokojena já i ti, které obdariji!
Avatar autora Pavlína Žváčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.2.2023
HM Avatar autora Helena Macurová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.2.2023
Avatar autora Marek Ševčík Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 14.2.2023
Neposlali jste výběr,který jsme si zadali,ale nacpali jste to do krabičky,tak jak vám to přišlo pod ruku.Pralinky krásné,ale Maryša nebo Lidka to není a ještě ta cena.........................
JM Avatar autora Jan Mazáček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.2.2023

Ovládací prvky výpisu

977 položek celkem