⚠️ Vážení zákazníci. Odesíláme pouze tehdy, pokud denní teplota nepřekročí 25 °C , aby čokoláda dorazila v pořádku. I když používáme chladicí prvky, může být v horkých dnech doručení dočasně pozdrženo. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 976 hodnocení
5
953x
4
10x
3
5x
2
1x
1
7x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

VP Avatar autora Věra Pospíšilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2022
KV Avatar autora Karolína Vernerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2022
Jsem spokojená. Rychlé dodání. Mám jako dárek, chuť nemohu hodnotit, ale vypadá luxusně. Určitě doporučuji.
PB Avatar autora Pavlína Beránková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2022
Avatar autora Markéta Šimonová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2022
Spokojenost s vyřízením objednávky a dodáním zboží. Mám jako prezent, tak chuť nemohu zhodnotit.
AJ Avatar autora Andrea Jakušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2022
Super zboží, rychlá doprava, kvalita.
SS Avatar autora Soňa Scholzová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2022
Jsem velmi spokojená ????
EP Avatar autora Erika Parysová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2022
Rychlá doprava, kvalitně zabaleno. čokoláda i sirupy chutné
MV Avatar autora Monika Všetečková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2022
IN Avatar autora Iva Nágrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2022
Rychlé dodání, perfektní zboží. Doporučuji.
MP Avatar autora Michala Pácalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2022
K Avatar autora Kateřina J. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2022
BG Avatar autora Barbora Grindlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2022
SJ Avatar autora Sandra Juppova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2022
Rychle dodání, vše je krásně balené. Vypadá to opravdu luxusně. Za mě TOP????
MM Avatar autora Markéta Mora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.6.2022
SV Avatar autora Soňa Volejnikova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.6.2022
Super rychle dodání,knihy mají dcery učitelkam za vysvědčení,bonbonieru jsme chutnaly výborná, maximální spokojenost
MS Avatar autora Milena Slepičková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.6.2022
KK Avatar autora Kateřina Kovačičová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.6.2022
HC Avatar autora Hana Chadimová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.6.2022
Avatar autora Lenka Řehůřková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.6.2022
LV Avatar autora Lenka Válková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.6.2022
Já jsem nadšená!????

Ovládací prvky výpisu

977 položek celkem